Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Türkiye seramik sektörüne 2017 yılında iddialı bir giriş yapan Toprak iç mimarlık,  kalite ve teknoloji konusundaki yaklaşımı ve dünya standartlarındaki üretim anlayışı ile yakın bir gelecekte dünya seramik pazarının en önemli oyuncuları arasına girmeyi hedefliyor.

Toprak iç mimarlık, sahip olduğu farklı ürünleri ile sektör profesyonellerine ve tüketicilere daha fazla estetik ve mimari çözüm sunarken; kullandığı teknoloji, kalite, tasarım, renkler ve dokuyla da sektörde farkılık yaratmak istiyor.

Toprak iç mimarlık her zevke uygun geniş ürün yelpazesi, yapı sektörünün yeni bir anlayışla şekillenmesine de fırsat sunuyor. Yapı ürünlerini geleneksel kullanım alanlarının dışına çıkartan Toprak iç mimarlık, dokunduğu tüm mekanları sanat eserine dönüştürüyor.

Yıldır sayısız mekanın tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer alıyor; sanatı yaşam alanlarına entegre ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana farklı fonksiyon ve kapsamdaki bir çok markalı konut, turizm işletmesi, çok amaçlı sosyal mekan ve sağlık yapısını özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarladık.