• Çağımızın banyoları, sadece temizlik ihtiyacımızı karşıladığımız alanlar olmaktan ötesine geçiyor. Gündelik hayatın yorucu temposu içinde dinlendiğimiz,rahatladığımız ve kendimizi yeniden bulduğumuz özel bir alana dönüşüyor. Banyolar bir yandan işlevsellikleri ve dayanıklıklarıyla konfor sunarken,öte yandan da tasarımlarıyla estetik beğeniye sesleniyorlar.Bu anlayıştan yola çıkan Formina,değişen beklentileri banyolara artı değer katarak karşılıyor.

  1998 yılında dekoratif seramik ve bordür üretimiyle işe başlayan Formina, bu girişimini  SPA havuzlar, saunalar, compact sistemler, hidro masaj sistemli küvetler, duş kabinleri küvet ve duş tekneleri üretimi ile devam ettirdi. Üretim, taşıma, kurulum ve satış sonrası destek hizmetine kadar tüm süreçleri uluslarası standartlara uygun yürüten Formina,dünyada pek çok seçkin projede yer adlı.

  Bugün yıllık 250.000 akrilik grubu ürünü,45.000 duş kabini ve 12 milyon bordür üretim kapasitesi bulunan 48.000 m²'lik tesise sahip olan Formina,çoğu Avrupa'da bulunan 24 ülkeye ihracat yapıyor.

  Formina kullanıcılara sunduğu estetik ve işlevselliği birleştiren geniş ürün yelpazesiyle modern zamanların ihtiyaç ve beklentilerini aşan artı yaklaşımını geleceğe taşıyor.

  MİSYONUMUZ

  Farklı tasarımları kalite ile bütünleştirirken, ürün çeşitliliği ile toplumda her kesime hitap etmek.

  VİZYONUMUZ

  Gelişen Dünya trendlerine yön veren; kaliteli ve güvenilir markalar arasında ön sıralarda yer almak.

Ürün Adı :